Teknokent Koleji

Loading

Teknokent Kolejinde Üretim Odaklı Eğitim Hız Kesmeden Devam Ediyor

Teknokent Kolejinde Üretim Odaklı Eğitim Hız Kesmeden Devam Ediyor

“Eğitim, üretim, istihdam” anlayışıyla hareket eden Teknokent Kolejleri olarak Sakarya’da Federal Elektrik Yatırım ve Ticaret A.Ş üretim tesislerini ziyaret ettik. Sakarya’ daki okulumuzun üretime katılması ve öğrencilerin istihdama yönelik çalışmaları konusunda , okul-fabrika iş birliği üzerine görüşmeler yaptık. Bu iş birliği öğrencilerimizin üretim sektörüne ve birebir uygulama çalışmalarına doğruda katılmasını sağlayacak.

 

Sakarya Teknokent Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sakarya : “ Öğrencilerimizin bu anlamda her yönden beceri kazanmasını sağlayacak çalışma ortamını okulumuzda sağladık. Bunun dışında her türlü yeni çalışma ve üretme ortamını okulumuzda oluşturmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Yeter ki yerli üretimi ortaya koyacak becerilere sahip nesiller yetişsin.” dedi.
Okul temsilcilerimizi en güzel şekilde ağırlayan Federal Elektrik Yatırım Ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Nurdoğan Bey’e desteklerinden ve eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.