Teknokent Koleji

Loading

Anasayfa

Neden Teknokent ?

Kaliteli ortaöğretime erişim, Türkiye için giderek daha fazla önem kazanıyor. Gençlerimizin potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri, toplumsal yaşama istedikleri şekilde, etkin biçimde katılmaları ve insana yaraşır istihdam olanaklarından yararlanmaları için onlara öncelikle nitelikli bir lise eğitim ve öğretim programı sunmak için yola çıkan TEKNOKENT KOLEJİ; kaliteli lise eğitimi çerçevesinde mesleğe özgü becerilerin yanı sıra daha geniş ve aktarılabilir hayat becerilerini de kazandırabilen programlar sunar.

Eğitim Modeli Hakkında Daha fazla Bilgi Almak için Tıklayınız.

Teknokent Koleji Neden Farklı ?

Dijital Üreten Okul Modeli

Teknolojiyi, mühendislik ve endüstri eğitimi ile harmanlayarak hayata değer katacak ürünler ortaya koyabilen șahsiyetli bireyler yetiștirilir.

Teknoloji ve İnovasyon Eğitimi

Laboratuvar ve atölye olarak kullandığımız yeni nesil akıllı sınıflarda verdiğimiz eğitimlerle teknolojiyi üreten ve yöneten, insanların ihtiyaç ve isteklerini analiz edebilen insanlar yetiştirilir.

Üretimde İş Birliği Modeli

Üniversite ve iş dünyası temsilcileri ile çözüm ortaklığı ve iș birliği protokolleri gerçekleștirilir.

Eğitim Koçluğu Sistemi

“ Her öğrenci özeldir. ”anlayışıyla her bir öğrenciye mentor öğretmenlik ve profesyonel eğitim koçluğu anlayıșıyla birebir danıșmanlık yapılır.

Kişiye Özgün Eğitim

Öğrencilerin eğitimi, öğretim sürecindeki bireysel farklılıkları, ilgi ve yetenek alanları dikkate alınarak kișiye özgü planlanır ve uygulanır.

Üniversite / Hayata Tam Hazırlık

Müfredata ek olarak iki yıl süren Üniversiteye Tam Hazırlık Programı uygulanır.

Türkiye Geneli Teknokent Kolejleri

      [/mo_web3_post_restriction_shortcode]

      Aramak istediginiz Teknokent Kolejinin internet sitesine girmek için ismine tıklamanız gerekmektedir.