Teknokent Koleji

Loading

TEKNOKENT KOLEJLERİ ANTALYA EĞİTİM ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TEKNOKENT KOLEJLERİ ANTALYA EĞİTİM ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Teknokent Kolejleri Antalya Eğitim Zirvesi, bu yıl Antalya’da Cumhurbaşkanlığı Eğitim Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ömer ÖZYILMAZ, Cumhurbaşkanlığı Protokol Sorumlusu Taner Taşkıran ve Milli Eğitim Bakanlığı AR-GE, Kalite ve İzleme Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşti.

Teknokent Kolejleri Antalya Eğitim Zirvesi, Teknokent Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Akbeyaz ‘ın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından Teknokent Kolejleri Genel Müdürü Veli KALSIN “Teknokent Kolejleri ve Eğitim” sunumunu gerçekleştirdi. Program Teknokent Kolejleri Bilim Kurulu Üyesi Hüseyin Kazan’ın “Teknokent Kolejleri ve Eğitim” sunumuyla devam etti.

 

 

 

 

 

 

Teknokent Kolejleri Antalya Eğitim Zirvesi’nin ikinci gününde Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi Ömer ÖZYILMAZ Bey “21.Yüzyıl Okulları ve Eğitim” sunumunu gerçekleştirdi. Ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Protokol Sorumlusu Taner Taşkıran Bey “İletişim Savunma Doktrini (İmaj, İtibar Oluşturma ve Algı Yönetimi)” adlı sunumunu yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı AR-GE, Kalite ve İzleme Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk “Mesleki Teknik Eğitimde Strateji, Kalite Ve Akreditasyon” sunumunu yaptı.

 

 

 

 

 

 

Teknokent Kolejleri Antalya Eğitim Zirvesinde ayrıca Teknokent Kolejleri Avrupa Birliği ve Ulusal Ajans Proje Faaliyetleri, Mesleki Yeterlilik Kurumu Faaliyetleri, Atölye ve Üretim Faaliyetleri ve Kurumsal Çalışmalarla ilgili sunumlar gerçekleştirildi.

 

Teknokent Kolejleri Antalya Eğitim Zirvesi, dilek ve temennilerle sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.