Teknokent Koleji

Loading

DENİZLİ TEKNOKENT KOLEJİ BİTEK KAMPÜSÜ AÇILDI

DENİZLİ TEKNOKENT KOLEJİ BİTEK KAMPÜSÜ AÇILDI

BİTEK Eğitim Kurumları ile Teknokent Kolejleri arasında stratejik iş birliği anlaşması yapıldı. Teknokent Koleji Bitek Kampüsü açıldı.

Ülkemiz sürekli ve hızlı bir şekilde büyümekte, bölgesinde ve dünya ölçeğinde önemli bir aktör konumuna gelmektedir. Gelişim sürecinin devam edebilmesi, yenilikçi ve girişimci fikirlerle desteklenerek, Endüstri 4.0 temelli İnovatif Öğrenme Modelini uygulayan okul yapılarının kurulması ile mümkün olacaktır.

Değişim, yaşam şekillerine bağlı olarak üretimden ekonomiye, politikadan iletişime tüm alanlarda yoğun bir şekilde kendini hissettirmektedir. Kalıpların değiştiği günümüzde geleceğin bireylerini, salt geçmiş yüzyılın eğitim anlayışıyla sürdürmenin mümkün olmadığı hakikatinden yola çıkarak çocuklarımızı yarınların dünyası için beceri ve donanım kazanımlarını sağlayacak şekilde bir eğitim modeli uygulanmalıdır. Yüksek teknoloji eğitimini ulusal ve uluslararası partnerlerle geliştiren Teknokent Kolejlerimiz, öğrencilerini ulusal ve uluslararası temel beceri ve yetkinliklerini kazanmayı, etik değerlere sahip yenilikçi, gi¬rişimci, üretken, ekonomiye değer katan ehil insan yetiştirmeyi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda Türkiye’nin 33 iline dağılmış, 43 eğitim kampüsü ve 28.000 öğrenci kapasitesi ile eğitim faaliyetini sürdüren Teknokent Kolejleri ile Özel Denizli Bitek Koleji iş birliği yapma kararı almış ve yapılacak iş birliği kapsamında mevcut kurum kapasitesi ve teknoloji altyapıları geliştirilecektir. Ayrıca bu iş birliği kapsamında ortaya konacak yeni eğitim ekosistemi, özellikle Denizli ve ülkemiz için rol model olacaktır.

Yaptığımız iş birliğinin ülkemize eğitim camiamıza öğrenci ve öğretmenlerimize başarı getirmesini diliyoruz. Teknokent Koleji Bitek Kampüsü Denizli’ye hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.