Teknokent Koleji

Loading

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin Bey’in Ziyareti

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin Bey’in Ziyareti

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’i okulumuzda misafir ettik. Rektör yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçiftçi, Prof. Dr. Engin Deligoz ve Teknik Bilimler MYO Koordinatörü Dr. Lalehan Akyüz’ün bulunduğu heyet okulumuz ile bilgi alışverişinde bulunmak, yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi almak ve hem Teknokent Koleji öğrencilerimiz hem de Aksaray üniversitesi öğrencilerinin yararlanabileceği protokol çalışmalarımız hakkında ortak paydalarda bulunabilmek amacıyla okulumuzu ziyaret ettiler.

Ortak amacımız;

ÖĞRENCİLERİMİZ!

Aksaray Üniversitesi ile ortak çalışmalarda bulunmak, üniversitemizin imkanlarından öğrencilerimizin yararlanması, üniversitemiz akademisyenlerimizin okulumuzda öğrencilerimize mesleki ve kültürel eğitim vermeleri, atölye ve laboratuvarlarımızı üniversite öğrencilerimizin kullanabilmesi ve okulumuz öğrencilerimiz ile ortak projeler yürütebilmeleri açısından hazırlamış olduğumuz protokol üzerinde bilgi alışverişinde bulunduk.

Çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmek, üniversitemizin bilgi, birikimleri ve imkanlarından yararlanmak için çalışıyoruz. Hedeflerimiz gün geçtikçe büyüyor. Ortak paydada birlikte çalışabilmek için lokomotif olarak çalışmaya hazırız.

Okulumuzu ziyaret eden sayın rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Şahin’e ve heyetine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.